Geplaatst op

Honderd jaar oud en we gaan gewoon verder met de toekomst! Ook het jubileum!

Afgelopen zaterdag hebben we het startsein gegeven voor de viering van ons 100-jarig jubileum. Veel van onze leden hebben het bestelde jubileumboek al afgehaald en hier (blijkens al die positieve reacties) al veel leesplezier aan beleefd.

De Eeuwige Kanaries (waarvan we er inmiddels 100 hebben!) moesten nog even wachten. Ook zijn nog niet alle bestelde boeken afgehaald. In dit bericht lees je hoe we de distributie van de boeken en pakketten de komende weken zullen uitvoeren.

Zaterdag 8 mei 10.30 – 12.30 uur (sportpark V.V. Strijen)

  • Afhalen bestelde Eeuwige Kanariepakketten
  • Afhalen bestelde jubileumboeken 

Zaterdag 22 mei 10.30 – 12.30 uur (sportpark V.V. Strijen)

  • Afhalen bestelde Eeuwige Kanariepakketten
  • Afhalen bestelde jubileumboeken

Opgelet!

  • Bij het afhalen van de boeken en/of pakketten hopen we dat je de vouchers van je bestelling aan ons wilt overhandigen.
  • De boeken en pakketten zijn uitsluitend op de genoemde data op het voetbalcomplex af te halen.
  • Verzending bestelde boeken: Deze boeken (waarvan de porto betaald is) worden z.s.m. na 22 mei verzonden. Afhalen op 8 en 22 mei blijft natuurlijk mogelijk.

Eeuwige Kanaries, actie loopt af.

De actie voor de Eeuwige Kanaries komt tot een eind. Tot en met 8 mei is het nog mogelijk hiervoor in te schrijven. Daarna sluiten we de actie af en wordt de plaquette met vermelding van al die trouwe Kanaries gemaakt voor een mooie plaats in het clubgebouw.

Dus….. twijfel niet en schrijf nog op tijd in! Je krijgt het fantastische jubileumboek, 2 flessen jubileumwijn, een vermelding op het Eeuwige Kanariebord en de kans om 1 x gebruik te maken van onze mascotte voor slechts EURO 100. Laat ons niet in de steek en steun de vereniging!

Inschrijving Eeuwige Kanarie kan hier.

Wat gebeurt er nog meer?

Wij hopen dat de Coronamaatregelen minder streng gaan worden en dat de festiviteiten daardoor ook meer glans zullen krijgen. Wellicht betekent dit dat we op 22 mei met de introductie van onze mascotte en andere activiteiten extra kunnen uitpakken. Het is nog te vroeg om daar (te) veel over te verklappen, maar “wat in het vat zit verzuurt niet”. Wacht de verdere berichten maar af.