Geplaatst op

Jubileumwijn, nu te koop!

De jubileumcommissie van voetbalvereniging Strijen heeft ter gelegenheid van het 100 jarig bestaan een speciale jubileumwijn in de aanbieding. Natuurlijk is het leuk om deze wijn als aandenken aan het jubileum te kopen en te bewaren. Anderen vinden het meer iets om gewoon op te drinken. Met het oog op de feestdagen is het een prima wijn om op tafel te zetten!

In samenwerking met slijterij d’Ouwe Have is een heerlijke witte wijn (Chardonnay) en een net zo lekkere rode (Merlot) geselecteerd. De wijnen zijn voorzien van een speciaal jubileumetiket wat door Sharp Electronic Benelux b.v. is ontwikkeld en gedrukt.

De prijs  9 euro 95 per fles. Met de opbrengst daarvan steunt u de vereniging en de jubileumcommissie om het jubileumjaar in 2021 extra glans te geven.

LET OP

De wijn is exclusief te koop via de jubileumwebsite (vvstrijen100jaar.nl). Na bestelling en betaling ontvangt u een aankoopbewijs waarmee u de wijnen bij Slijterij d’Ouwe Have aan de Oranjestraat kunt afhalen. Helaas is het (o.a. vanwege Corona) nietmogelijk de wijn in het clubgebouw af te halen.

Inmiddels heeft de jubileumcommissie de wijnen verkoop klaar gemaakt. Nee, ze hebben er nog niet van gedronken…. maar hopen wij dat een ieder die onze club een warm hart toedraagt een of meerdere flessen (mag ook per doos) koopt.