Geplaatst op

Alternatieve slaatjesactie v.v. Strijen

Bestel nu de alternatieve digitale slaatjes van de v.v. Strijen


De jaarlijkse “slaatjesactie” van voetbalvereniging Strijen gaat dit jaar niet door. Het organisatiecomité en de jubileumcommissie 100 jaar vv Strijen waren van plan op oudejaarsdag groots uit te pakken, maar vanwege de Coronacrisis is ervan afgezien de vertrouwde huis-aan-huis actie door te laten gaan. De jubileumcommissie zit niet bij de pakken neer en komt met een alternatieve digitale actie om deze traditie in ere te houden.

In samenwerking met het “slaatjes comité van VV Strijen” wordt vanaf nu de inschrijving geopend voor de verkoop van de onvolprezen slaatjes. Zodra de Covid-19 het weer mogelijk maakt de productie en levering “veilig” uit te voeren, ontvangt u hierover bericht. De voorverkoop is bedoeld als steun voor VV Strijen die daar, in deze financieel donkere tijden, dringend behoefte aan heeft.

Als u deze actie wilt ondersteunen dan kunt u via onderstaand bestelformulier inschrijven en bent u verzekerd van de levering (aan huis) van de bestelde slaatjes. Vooraf krijgt u nog bericht over het moment van bezorging. 

De kwalitatief hoogstaande slaatjes kosten EUR 2,50 per stuk (inclusief lot).De prijs is ietwat hoger dan voorgaande  jaren. Naast de slaatjes krijgt u bij elk gekocht slaatje automatisch een uniek lotnummer, waarmee u kans maakt op fraaie prijzen welke met onze sponsors, lokale ondernemers en winkeliers bij elkaar zijn gebracht. Hiermee steunt u de clubkas en kunnen we in 2021 ongetwijfeld leuke dingen doen voor de jeugdafdeling van VV Strijen.

De trekking van de loterij vindt aan het einde van de actiedag plaats. Informatie hierover wordt te zijner tijd via social media, de jubileumwebsite (https://www.vvstrijen100jaar.nl) en per email bekend gemaakt.

Wij hopen dat u deze actie steunt. Vul daarvoor onderstaand formulier in en betaal binnen 14 dagen via de aan u opgestuurde betaalopdracht per mail. Heel erg bedankt voor het steunen van onze mooie vereniging!


Bestelformulier Alternatieve slaatjesactie

    Postcode en Woonplaats:

    Aantal Slaatjes

    Wij danken u voor uw steun!