Geplaatst op

Bestel nu het jubileumboek 100 jaar v.v. Strijen

Bestel nu alvast het jubileumboek 100 jaar v.v. Strijen voor de feestdagen!

Op 1 mei 2021 is het zover. Dan bestaat Voetbalvereniging Strijen 100 jaar. Deze 100 jaar zijn vastgelegd in een boek met ruim 300 pagina’s en honderden foto’s. Een uniek naslagwerk om verhalen te herbeleven of te verifiëren.

Het cadeau voor de feestdagen

Het jubileumboek zal vermoedelijk in april 2021 geleverd worden. Maar u kunt het boek nu al bestellen! Ga naar de webshop van 100 jaar v.v. Strijen en bestel alvast uw boek. Na ontvangst van uw betaling ontvangt u van ons een voucher met afbeelding boek en bijbehorende tekst welke u dan in de zak van Sinterklaas of onder de kerstboom kan doen om jouw man, vader, opa, buurman een uniek v.v. Strijen cadeau te geven!