Geplaatst op

Welkom op de jubileumsite van v.v. Strijen!

We weten allemaal dat we volgend jaar 100 jaar bestaan. Niet voor niets is daar een jubileumcommissie voor opgericht om deze verjaardag met zijn allen te gaan vieren. Om iedereen zo goed mogelijk in de zo bekende mooie geelzwarte stemming te krijgen is het fantastisch dat we hiervoor een eigen jubileumsite hebben gecreëerd. Dank aan webmaster Jasper van der Kellen en onze preses Dick de Heus om deze jubileumsite mogelijk te maken.

Met het openen van de jubileumsite introduceren we gelijktijdig het jubileumlogo. Daarin vindt u ook onze nieuwe mascotte. Een klein geel beestje wat al heel lang in onze club rondvliegt is nieuw leven ingeblazen. De geboorte heeft ergens aan de Nieuwestraat plaatsgevonden. Zodra de veertjes wat groter zijn geworden kunt u nader kennis maken met deze aardige –  o zo Strijense – kanarie.

Toen de jubileumcommissie begin 2019 van start ging bestonden heel veel leuke en enthousiaste ideeën om van het jubileumjaar (voor jonge en oud) een waar spektakel te maken. We weten nu allemaal dat dit door Corona verpest is. Nog steeds weten we niet wat ons te wachten staat en hoe lang dit gaat duren. Daarbij realiseren wij ons dat er veel belangrijker zaken (gezondheid, je baan/bedrijf, familie, vrienden en kennissen) aan de orde zijn dan “klagen” over het uitblijven van een feestje.

Maar toch het reilen en zeilen van wat zich binnen v.v. Strijen afspeelt raakt ons allemaal. Na een korte opleving in de zomermaanden zijn we weer in de voetbal “lockdown” gekomen. Op sportief vlak is het behelpen. Er gebeurt weinig of niets. Vrijwilligers en bestuur werken druk achter de schermen maar zouden het ook graag anders zien. De kantine zit op slot. De schitterende nieuwe kleedaccommodatie (werkelijk fantastisch!) blijft ongebruikt. De 3e helft wordt thuis gehouden zonder teamgenoten en supporters…. Het is stil aan de Sportlaan.

Onze jubileumcommissie heeft besloten het roer om te gooien en poogt weer geelzwarte energie vooral digitaal op te wekken. Vanwege de Corona onzekerheid hebben we de bakens verzet. Wij vinden het niet verstandig te investeren in onzekere plannen (en financiële verlichtingen). De mooie voornemens van activiteiten en feestjes bewaren we voor later. Er komt echt wel een keer een eind aan de crisis. Het jaar 2021 is nog lang.

Juist de komende tijd zouden we normaal gesproken veel traditionele activiteiten de revue zien passeren. Sinterklaas, Boutmiddag, Slaatjesactie en Nieuwjaarsreceptie. Al deze activiteiten verdwijnen helaas de Coronavijver. En daar blijft het niet bij. Geen bingo, geen klaverjassen enz. Dit is niet alleen vervelend voor de organisatoren en iedereen die daarvan geniet, maar ook de clubkas wordt daar niet beter van.

De jubileumcommissie gaat samen met andere vrijwilligers/organisatoren binnen de club aan de slag om vooral het gevoel van “v.v. Strijen dat zijn wij” warm te houden en te versterken. Na rijp beraad met bestuur en extern door ons geconsulteerde deskundigen (o.a. Gommers, Van Dissel, Koopmans, Oosterhaus, Grapperhaus en De Jonge) gaan we u de komende tijd verrassen met speciale Corona verantwoorde jubileumacties.

Deze acties worden via deze website bekendgemaakt en toegelicht. U kunt daarbij denken aan het mooie jubileumboek wat nagenoeg gereed is; een jubileumwijnactie (zeer binnenkort!), een alternatieve slaatjesactie en nog meer leuke zaken. Natuurlijk blijven we scherp op “licht aan de horizon”. Als het weer kan zullen we ook weer andere festiviteiten oppakken; daarvoor is het nu te vroeg.  Kortom genoeg om te melden. Informatie welke ook via het de “wist u datjes” verder worden toegelicht.

Houd daarom deze site in de gaten.

Heeft u zelf (ook vanuit andere commissies e.d.) ideeën of gedachten over de aangepaste “jubileumstrategie”? Wilt u zelf iets doen? Schroom niet en neem contact op met een van onze commissieleden, want we moeten het vooral samen doen! Aan ons zal het niet liggen.

Ik wens u veel leesplezier en wij hopen dat het warme jubileumgevoel bij ons allemaal verder aanwakkert.

v.v. Strijen dat zijn wij!

Namens de jubileumcommissie, Arnold de Man