Geplaatst op

Eeuwige Kanarie worden en je hebt al een jubileumboek?

Na relevante terugkoppeling van echte v.v. Strijenaren over dit onderwerp, heeft het bestuur toch besloten om de poort open te zetten om tegen gereduceerd tarief Eeuwige Kanarie te worden zonder dat het jubileumboek meegeleverd wordt.  Mocht je het jubileumboek en de Eeuwige Kanarie al besteld hebben, dan is het mogelijk om het jubileumboek terug te laten storten. Natuurlijk kan je er ook voor kiezen dit aan een andere Kanarie cadeau te doen, maar die keuze laten we graag aan jou.

Wil je dus Eeuwige Kanarie worden en je wilt geen tweede jubileumboek (je had het jubileumboek al besteld!)? Dan verzoeken we je Eeuwige kanarie te worden door hier te klikken en daarna ewen mail naar de jubileumcommissie (jubileum@vvstrijen.nl) te sturen met de volgende gegevens:
• je naam
• bestelnummer van het jubileumboek en
• bestelnummer Eeuwige Kanarie.
Wij zullen dan de terugstorting van het boek regelen (€ 34,99)
Bestuur en Jubileumcommissie v.v. Strijen.