Geplaatst op

Jubileumboek v.v. Strijen bestellen kan tot uiterlijk 31 maart 2021

In de afgelopen weken is door Ben Boswinkel de laatste hand gelegd aan de definitieve opmaak van het Jubileumboek 100 jaar v.v. Strijen. Het uiteindelijke boek zal, niet 300 pagina’s zoals eerder aangegeven, maar 400 pagina’s aan uniek fotomateriaal en mooie verhalen bevatten uit de 100-jarige historie van v.v. Strijen.

Aangezien wij als v.v. Strijen goed op onze financiën moeten letten willen wij zorgvuldig zijn in het aantal te bestellen boeken. Vandaar ook dat wij reeds in december 2020 zijn begonnen met de (voor)verkoop van het boek via onze webshop.

Eeuwige Kanaries verzekerd van een boek

Wordt Eeuwige Kanarie van v.v. Strijen voor éénmalig € 100,00 en ontvang een jubileumboek, 2 flessen wijn en uw naam vereeuwigd op het Jubileumbord dat een prominente plek krijgt op het complex van v.v. Strijen!

Wees zeker van een Jubileumboek en bestel vóór 31 maart!

Het aantal boeken dat straks besteld is via onze webshop zullen wij laten drukken.

Als u dus zeker wilt zijn van het verkrijgen van een jubileumboek wordt dan vóór 31 maart Eeuwige Kanarie of bestel uw boek op www.vvstrijen100jaar.nl/webshop

Doe mee, want v.v. Strijen dat zijn wij!