Geplaatst op

Eeuwige Kanaries v.v. Strijen

100 jaar v.v. Strijen, dat is een mijlpaal waar we niet omheen kunnen én willen. En een mijlpaal die vraagt om een bijzonder initiatief: De Eeuwige Kanaries!

Eeuwige Kanaries voor een vliegende start voor de volgende 100 jaar

Als Eeuwige Kanarie laat je niet alleen zien dat je v.v. Strijen een warm hart toedraagt, maar je laat ook blijken dat onze club hoort bij jouw persoonlijke historie.

Daarnaast draag je als Eeuwige Kanarie ook direct bij aan een vliegende start van onze volgende 100 jaar. Want helaas treft de Coronacrisis ook v.v. Strijen en is alle financiële ondersteuning meer dan welkom.

Voor éénmalig  €100 ontvang je een exclusief jubileumpakket en onze eeuwige dank. Het jubileumpakket is gevuld met speciale jubileumproducten en bestaat uit:

  • Het jubileumboek ‘100 jaar v.v. Strijen’
  • Een fles rode Jubileumwijn
  • Een fles witte Jubileumwijn
  • Eenmalig gebruik van onze speciale Jubileummascotte
  • Eeuwige vermelding op ons sportcomplex

 

Voor eeuwig verbonden

Doe mee met deze actie en je bent voor altijd onlosmakelijk met v.v. Strijen verbonden, want alle Eeuwige Kanaries worden met hun naam vereeuwigd op een prachtige en prominente plek op ons sportcomplex.

Voor wie?

Onze slogan is ‘v.v. Strijen, dat zijn wij?’ en dat is ook precies wat wij voor ogen hebben met de Eeuwige Kanaries. Iedereen mag meedoen en je bepaalt zelf op welke manier. Dus meld je aan met je bedrijf of als privépersoon. Met vrienden, je hele elftal of doe het iemand cadeau! En natuurlijk mag je zelf weten hoe vaak je als Eeuwige Kanarie meedoet.

100 Eeuwige Kanaries op 1 mei 2021! 

Wij streven naar 100 Eeuwige Kanaries, een kanarie voor elk jaar dat we bestaan. En omdat we 100 jaar worden op 1  mei 2021, hopen we op die datum ook dat we het aantal van 100 Eeuwige Kanaries te hebben bereikt.

  • Dus doe mee! Word Eeuwige Kanarie klik hier en zorg voor een vliegende start van de volgende 100 jaar v.v. Strijen!

“Geef aub bij uw bestelling bij ‘bestelnotities’ aan met welke naam u vereeuwigd wil worden op het Eeuwige Kanaries bord”.

v.v. Strijen dat zijn wij!