Geplaatst op

Jubileumboek 100 jaar v.v. Strijen – Sneak Previews / Opwarmertjes 4 en 5

Op 1 mei 2021 bestaat v.v. Strijen 100 jaar. Hiertoe brengt v.v. Strijen in het voorjaar het Jubileumboek uit. Een ruim 300 pagina’s naslagwerk met honderden foto’s uit de rijke historie van v.v. Strijen. Tot het moment dat het boek uitgebracht wordt willen wij u in de komende maanden periodiek via korte verhalen en foto’s alvast een kleine inkijk geven van onderwerpen die u terug kunt vinden in het boek. Een groot woord van dank aan Ben Boswinkel die de afgelopen 2 jaar hard heeft gewerkt aan de samenstelling van het boek.

MET DANK AAN DE VRIJWILLIGERS

In alle geledingen hebben we altijd kunnen rekenen op vele vrijwilligers.
Herinneren jullie je nog hoe Chiel van der Linden de ballen invette en hij ze als baby’s vertroetelde.
Als er een bal kwijt raakte was het zo maar mogelijk dat er niet gevoetbald kon worden; eerst moest de zoekgeraakte bal opgezocht worden voordat er nieuwe ballen werden uitgegeven. Zonder pet op het hoofd en sigaret in de mond zullen weinig Strijenaren hem gezien hebben. En zo zijn er vele verhalen van vrijwilligers in de afgelopen 100 jaar.
Bovenstaande mannen waren hoofdzakelijk betrokken bij de aktiviteiten op en rondom de velden, maar een net zo belangrijke groep mensen zijn onderstaande dames en heren, o.a. aktief in de kantine en het verzorgen van de weekbrief. Geprobeerd is allen op de foto’s in het jubileumboek op te nemen, maar dit viel niet mee.

DE FUSIE WIERP GELIJK VRUCHTEN AF

In 1992 fuseerde Be Quick Strijen met Ventura Sport. Een van de doelen was de jeugd op een hoger plan te brengen.En het eerste succes was er al in de eerstvolgende competitie 1992/1993. Strijen C-1 behaalde de finale van de Hoekse Waard Cup en wist de bokaal te winnen op het complex van Piershil door S H O te verslaan. Volgens afspraak speelde dit elftal in hun eerste jaar in dit speciale tenue.
Dit elftal stond onder de bezielende leiding van trainer Willem Plaats, manager Leen van der Linde en Technisch Direkteur Peter Marges. Dit resultaat was de basis van het T.D. schap van Peter Marges bij Strijen 1; op dit moment geniet hij van zijn pensioen in Spanje. Onvoorstelbaar hoe de jongens op deze foto zijn veranderd. Herkennen jullie het ventje naast de T.D.? Hij is nu zeker 2 koppen groter, heeft wel het minste haar op zijn hoofd van al deze spelers en leiders en heeft een connectie met varkens.
Wilt u meer lezen over de historie van v.v. Strijen? Koop dan het jubileumboek 100 jaar v.v. Strijen. Ga naar www.vvstrijen100jaar.nl en bestel hem in de webshop, zodat u er zeker van bent dat u straks een exemplaar van dit unieke boek in uw bezit heeft.