Geplaatst op

Jubileumboek 100 jaar v.v. Strijen – Sneak Previews / Opwarmertjes #3

Op 1 mei 2021 bestaat v.v. Strijen 100 jaar. Hiertoe brengt v.v. Strijen in het voorjaar het Jubileumboek uit. Een ruim 300 pagina’s naslagwerk met honderden foto’s uit de rijke historie van v.v. Strijen. Tot het moment dat het boek uitgebracht wordt willen wij u in de komende maanden periodiek via korte verhalen en foto’s alvast een kleine inkijk geven van onderwerpen die u terug kunt vinden in het boek. Een groot woord van dank aan Ben Boswinkel die de afgelopen 2 jaar hard heeft gewerkt aan de samenstelling van het boek.

FRIBOR – JASSIE en PAPPA FUCHS

In het jeugdvoetbal draaide veel – of alles – om Klaas Vos. Hij regelde alles maar bewees als Technisch Direkteur ook op het voetbalvlak zijn mannetje te staan. Zelf was hij een gedreven keeper maar ook als Trainer/Leider heeft hij zijn sporen dik verdiend. Een van de elftallen waar hij heel trots op was was het A-elftal dat in 1967 kampioen werd. Jarenlang werd er met dit elftal een reuniewedstrijd gespeeld. Ook in het buitenland was hij een gewaardeerd begeleider van vele elftallen en kreeg al snel bij vele clubs de bijnaam Pappa Fuchs. Ook andere bijnamen uit zijn A-1 elftal waren de Fribor en Jassie. Weten jullie wie dit zijn en kennen jullie de meeste spelers op de foto?

Voor de goede orde: naast Piet Kluit is niet Arie Lagerwerf -ofwel de lange Lies-; zijn broer Dik staat wel op deze foto.

Een andere bijzondere foto is het elftal Strijen 7 dat door Cafe het Wagenwiel (Arie van Ree) een nieuw tenue kreeg en Petit-Restaurant het Plein (Aart Versendaal) zorgde voor de voetbaltassen.

Hiervan kennen jullie de meesten toch wel??

Deze foto’s staan ook in het jubileumboek met alle namen erbij.   Test jezelf !!

 

Wilt u meer lezen over de historie van v.v. Strijen? Koop dan het jubileumboek 100 jaar v.v. Strijen. Ga naar www.vvstrijen100jaar.nl en bestel hem in de webshop, zodat u er zeker van bent dat u straks een exemplaar van dit unieke boek in uw bezit heeft.